Про компанію

 

КОМБІНАТ БАРАНКОВИХ ВИРОБІВ - потужний і сучасний виробничий комплекс, розташований у центрі України, у місті Ватутіне Черкаської області, за 200 км від Києва.

Комбінат баранкових виробів - великий вітчизняний виробник борошняних кондитерських виробів, з дистрибуцією продукції в усіх каналах продажу.Продукція виробляється під власними торговими марками Чарівниця і БКК. Продукція реалізується в усіх регіонах України через авторизованих дистрибуторів і мережевих ритейлерів, а також експортується до США, Канади, Австралії, Прибалтики, Польщі, Румунії, Молдови, Грузії, Азербайджану.

Виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням провідних торгових марок: міксери Spar SP-601E, TENKO, STARmix (італія), лінія для виробництва тортів Unifiller (Канада), машина для нарізання тортів TKSMR L620KRS KRUMBEIN (Італія), машина для обандеролювання US 2000 AD Arch ATS GROUP (Італія), лінія для виробництва листкових виробів "Фріч"(Німетчина), машина для розкочування тіста Smart (Італія).

Технологи підприємства постійно працюють над створенням оригінальних рицептур. Завдяки безперервному пошуку нових ефективних технологічних рішень і впровадженню їх у виробництво, согодні продукція ТОВ "КОМБІНАТ БАРАНКОВИХ ВИРОБІВ" користується неабиякою популярностю у споживачів.


На ТОВ "КОМБІНАТ БАРАНКОВИХ ВИРОБІВ" впроваджено сучасні технології виробництва, переробки та пакування продукції. Системи менеджменту якості та безпечності харчової продукції розроблено та впроваджено на основі аналізу ризиків і критичних точок контролю (Система НАССР), сиртифіковано на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості ISO9001 і безпечності харчових продуктів ISO22000. Дієздатність впроваджених систем менеджменту щорічно підтварджується сертифікаційним органом.