Кекс з родзинками

Кекс з родзинками

Артикул 
Вага, кг :  0,5, 2,0
Упаковка :  Мини ТВ, ТВ ящик

КЕКС З РОДЗИНКАМИ ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - вишуканий класичний кекс, виготовляється з пісочного тіста. Додавання родзинок всередину кожного кексу, надає йому ще більш насиченого і ніжного смаку.
Ця солодка випічка добре підходить як до чаю на сніданок, так і до вечірнього чаювання, також можна взяти в дорогу, або просто перекусити. А здобне тісто в доповненні з родзинками не залишить байдужими навіть найвимогливіших покупців.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Історія виникнення кексу глибоко йде в старовину. Хоча офіційна назва «кекс» з'явилося тільки в Середні століття (у перекладі з англійської "cakes" означає тістечко). Однак насправді виготовленням цього виду випічки цікавилися ще в Стародавньому Римі. Населення даної імперії мало свій незвичайний рецепт: пюре з ячменю змішували з горіхами, родзинками і гранатом - це страва історики називають прабатьком сучасного кексу.
У XVI столітті з масовим виробництвом цукру почалася «ера» кексів: їхні рецепти поширилися по всьому Старому континенту, а з часом перебралися і за океан в Америку, де сьогодні цей десерт більш популярний, ніж у нас. Всесвітня любов до кексу продиктована його доступністю і відносною дешевизною, а якщо додати до цього ще й чудовий смак, то й зовсім не дивно, чому кекси визнали у всьому світі.