Печиво "Горішки зі згущеним молоком"

Печиво "Горішки зі згущеним молоком"

Артикул  4820060761385
Вага, кг :  0,525, 2,0, 4,0
Упаковка :  Мини ТВ, ТВ ящик

ПЕЧИВО «ГОРІШКИ ЗІ ЗГУЩЕНИМ МОЛОКОМ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - печиво складається з двох половинок пісочного печива, у вигляді горішків. Половинки наповнені й з'єднані між собою молочною начинкою "Іриска".
Улюблені з дитинства ласощі, які неможливо забути, - горішки з пісочного тіста зі згущеним молоком. Смак цього десерту дуже насичений, багатий і в той же час ніжний, тому іноді так хочеться порадувати себе і рідних цими ласощами.

ЦІКАВІ ФАКТИ

За деякими даними ідея отримання згущеного молока була запропонована в 1810 г французом Ніколя Аппер. Цей паризький кондитер виявив, що якщо прокип'ятити банку з соком, її вміст довго не зіпсується. А після довгих дослідів, він з'ясував, що молоко краще зберігається в запаяних жерстяних банках, які до того ж не лопаються при кип'ятінні. Однак цей винахід було запатентовано американцем Гейлом Борденом 19 серпня 1856. У 1850 Борден взявши за основу ідею француза створив «м'ясний сухар», і в 1851 був запрошений до Лондона на торговельну виставку. Повертаючись, він став свідком загибелі кількох дітей через отруєння недоброякісним молоком хворих корів. З цього моменту Борден зайнявся згущенням молока.