Печиво "Дитяче"

Печиво "Дитяче"

Артикул 
Вага, кг :  1,6
Упаковка :  ТВ ящик

ПЕЧИВО «ДИТЯЧЕ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - здобно-пісочне печиво складається з двох частин, які з'єднані молочною начинкою "Іриска".
Печиво «дитяче»-це не тільки неперевершене доповнення до ранкової чашки кави, але й прекрасний десерт до вечірнього столу. А ніжне здобно-пісочне печиво у поєднанні з молочною начинкою «Іриска» не залишить байдужими навіть найменших споживачів.

ЦІКАВІ ФАКТИ

За деякими даними ідея отримання згущеного молока була запропонована в 1810 г французом Ніколя Аппер. Цей паризький кондитер виявив, що якщо прокип'ятити банку з соком, її вміст довго не зіпсується. А після довгих дослідів, він з'ясував, що молоко краще зберігається в запаяних жерстяних банках, які до того ж не лопаються при кип'ятінні. Однак цей винахід було запатентовано американцем Гейлом Борденом 19 серпня 1856. У 1850 Борден взявши за основу ідею француза створив «м'ясний сухар», і в 1851 був запрошений до Лондона на торговельну виставку. Повертаючись, він став свідком загибелі кількох дітей через отруєння недоброякісним молоком хворих корів. З цього моменту Борден зайнявся згущенням молока.