Торт "Спарта"

Торт "Спарта"

Артикул   4820060764256
Вага, кг :  0,6, 1,75
Упаковка :  коррекс, ТВ ящик

ТОРТ «СПАРТА» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт прямокутної форми, складається з шести шарів тонкого медового бісквіта. Кожен шар просочений ніжним сметанним кремом. Поверхня торта покрита шоколадною глазур'ю і лавровим вінком з цукрової пудри, що не тільки прикрашає торт, а й доповнює смаковий букет торта.
Ніжний домашній смак не залишить байдужих навіть найвишуканіших шанувальників солодощів.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ

Дружина імператора Олександра I не любила мед. Прислуга і кухарі при дворі прекрасно були інформовані про цю смакову особливість Єлизавети Олексіївни і готували для неї десерти і солодкі ласощі з різних компонентів, але тільки не з меду. В один прекрасний день при імператорському дворі з'явився новий кондитер, який не мав уявленння про те, що вважає за краще їсти дружина імператора на десерт. Новий кондитер вирішив приготувати особливе частування - торт, який мав неодмінно припасти до смаку Єлизавети Олексіївни.
Торт був приготовлений і поданий імператриці, солодке частування вийшло настільки смачним і ніжним, що дружина Олександра I не просто не розлютилася на нового кондитера, але і веліла щедро нагородити за його винахідливість. Саме з тієї пори, торт Медой став найулюбленішою солодкою стравою Єлизавети. Через деякий час медовий торт став користуватися величезною популярністю в багатьох країнах.