Торт «Чарівний ключик»

Торт «Чарівний ключик»

Артикул  4820060762559
Вага, кг :  0,55, 1,1
Упаковка :  картон

ТОРТ «ЧАРІВНИЙ КЛЮЧИК» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми, складається з шару білого бісквіта і шару бісквіта з какао. Коржі поєднуються між собою неймовірно смачним кремом «Іриска».
Класичний смак бісквітно-кремового торта відмінно підійде як десерт для святкування будь-якого свята. А неймовірний смак крему «Іриска» не залишить байдужих навіть найменших покупців.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ

Перша згадка про бісквіт датується XV століттям. Про нього згадується в суднових журналах англійських моряків. Перед далеким тривалим плаванням корабельний кок обов'язково завантажував в трюм корабля достатню кількість злегка підсушеного бісквіта, що називався «корабельним бісквітом», а, іноді, чомусь «морськими сухарями». Справа в тому, що бісквіт зовсім не містив вершкового масла. Ця особливість дозволяла йому довгий час не пліснявіти в досить сирих морських умовах, залишаючись придатним для вживання на весь час плавання. До того ж бісквіт володів високою поживністю і, разом з тим, порівняно невеликим об'ємом, що робило його дійсно корисним продуктом для мандрівників.