Торт «Парижанка порційний»

Торт «Парижанка порційний»

Артикул  4820115740761
Вага, кг :  0,5, 1,0
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «ПАРИЖАНКА ПОРЦІЙНИЙ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми складається з трьох бісквітних коржів з додаванням какао. Кожен бісквіт покритий кремом на основі легких, повітряних вершків з додаванням какао.
Торт розділений на порційні шматочки, кожен шматочок якого індивідуально прикритий і розділений паперовими серветками, що надає йому не тільки апетитний вигляд, але і зручність при вживанні.
Цей чудовий десерт підійде не тільки як подарунок на свято, а й потішить Вас за сніданком або вечерею.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ

Торт відноситься до тих страв, вік яких точно невідомий. Історики, за підтримки лінгвістів, вважають, що перші торти з'явилися приблизно 2000 років тому в Італії, так як слово «торт» в перекладі з італійської означає щось витіювате, хитромудре і багато прикрашене.
Є також версія, що торти не могли з'явитися де-небудь ще, крім як у Греції - на її території були знайдені прикрашені малюнками і аплікаціями пиріжки з перетертих і зварених зерен. За іншою версією вважається, що тільки на Сході могли з'явитися складні рецепти тортів.
Але як би там не було, сьогодні засновником моди у світі тортів вважається Франція. Саме у Франції з'явилося те, без чого сучасні торти були б неможливі - безе, крем, карамель, желе і багато іншого.