Торт «Лакомий»

Торт «Лакомий»

Артикул  4820115740952
Вага, кг :  0,5
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «ЛАКОМИЙ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми складається з ніжних бісквітних та білково - повітряних коржів. Кожен корж покритий вершковим кремом з додаванням какао-порошку, що надає торту божественного смаку.
Поверхня торту покрита розписом з крему і прикрасами з кондитерської глазурі.
Торт «лакомий» не тільки прикрасить Вашу сімейну вечерю, але і стане прекрасним подарунком на будь-яке свято для рідних і близьких.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ

Торт відноситься до тих страв, вік яких точно невідомий. Історики, за підтримки лінгвістів, вважають, що перші торти з'явилися приблизно 2000 років тому в Італії, так як слово «торт» в перекладі з італійської означає щось витіювате, хитромудре і багато прикрашене.
Є також версія, що торти не могли з'явитися де-небудь ще, крім як у Греції - на її території були знайдені прикрашені малюнками і аплікаціями пиріжки з перетертих і зварених зерен. За іншою версією вважається, що тільки на Сході могли з'явитися складні рецепти тортів.
Але як би там не було, сьогодні засновником моди у світі тортів вважається Франція. Саме у Франції з'явилося те, без чого сучасні торти були б неможливі - безе, крем, карамель, желе і багато іншого.