Торт «П' яна вишня»

Торт «П' яна вишня»

Артикул  4820115741010
Вага, кг :  0,65, 1,2
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «П'ЯНА ВИШНЯ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - бісквітно-кремовий торт, який складається з бісквітних коржів з додаванням какао. Кожен шар бісквітів просякнутий сиропом і покритий сметанним кремом з додаванням заспиртованих вишень, що і додає торту свою вишуканість і неповторність. Поверхня торту прикрашена візерунками з шоколаду і вишнею.
Цей домашній, добре відомий торт «П'яна Вишня» не залишить байдужими навіть найвибагливіших споживачів. А звичайна вечеря перетворить на незабутній і романтичний вечір.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.ЦІКАВІ ФАКТИ

В історії кулінарії існує кілька версій, про те, як і де, міг з'явитися рецепт цього торта. З одного боку, Греція - прародителька пиріжків з ягід. З іншого боку, тільки Схід може стати батьківщиною такої солодощі, яка може здивувати вибагливого гурмана. Сучасна кулінарія визнає володаркою десертів і солодощів Францію. Саме французькі коріння мають бісквіти, желе, безе.