Торт «Каприз»

Торт «Каприз»

Артикул  4820115740563
Вага, кг :  0,5, 1,0
Упаковка :  коррекс

ТОРТ «КАПРИЗ» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт складається з ароматних і легких бісквітних коржів з маком. Кожен корж покритий вершковим кремом з додаванням згущеного молока і посипаний родзинками з арахісом. Поверхня торта прикрашена стружкою з кондитерської глазурі і посипана подрібненими смаженими горіхами, що більше підкреслює його смакові якості.
Якщо Ви хочете приємно порадувати і здивувати своїх близьких, торт «Каприз» стане неперевершеним подарунком і подарує легкий, ніжний, ароматний і неповторний смак.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ

Торт відноситься до тих страв, вік яких точно невідомий. Історики, за підтримки лінгвістів, вважають, що перші торти з'явилися приблизно 2000 років тому в Італії, так як слово «торт» в перекладі з італійської означає щось витіювате, хитромудре і багато прикрашене.
Є також версія, що торти не могли з'явитися де-небудь ще, крім як у Греції - на її території були знайдені прикрашені малюнками і аплікаціями пиріжки з перетертих і зварених зерен. За іншою версією вважається, що тільки на Сході могли з'явитися складні рецепти тортів.
Але як би там не було, сьогодні засновником моди у світі тортів вважається Франція. Саме у Франції з'явилося те, без чого сучасні торти були б неможливі - безе, крем, карамель, желе і багато іншого.