Торт «Київський новий»

Торт «Київський новий»

Артикул  4820060760623
Вага, кг :  0,5, 0,8
Упаковка :  картон

ТОРТ «Каштан  київський» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - торт круглої форми складається з двох ніжних повітряно-горіхових коржів, з великою кількістю фундука, просочений ніжним ванільним кремом на основі вершкового масла і вершкового крему з додаванням какао.
Фантастичний, винятковий і неймовірний смак «Київського» торта - родом з дитинства, не тільки прикрасить Вашу сімейну вечерю, але і стане прекрасним подарунком на будь-яке свято для рідних і близьких.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.


ЦІКАВІ ФАКТИ 

Розквіт популярності Київського торта припав на часи СРСР. У 1956 році, коли 17-річна дівчинка, не вступивши до медінституту, пішла працювати учнем кондитера. Спочатку вона вчилася "розмальовувати" торти.

Не все і не відразу пішло у дівчини гладко. Але для досягнення першого успіху дівчині знадобилося півроку напруженого навчання. І в тому ж 56-му вона розробила рецепт "Київського торта". Вже через рік «Київський торт» отримав бронзову медаль на кондитерському конкурсі.
За свою більш ніж п'ятидесятирічну історію, торт став одним із символів Києва.